Шановні абітурієнти!

До Вас звертається Студентська рада Податкового коледжу.

Cаме зараз Ви стоїте перед складним вибором навчального закладу та спеціальності, яка приноситиме не тільки хороший заробіток, але й задоволення. Ми щиро хочемо допомогти Вам зробити правильний вибір! Адже самі ще не так давно були випускниками школи, тому як ніхто інший розуміємо Вас.

Обираючи спеціальність, всі звертають увагу на її актуальність, дохід та подальший розвиток. Ми живемо в суспільстві, де без мобільного телефона, комп’ютера чи будь-якого іншого «девайсу» молодь не може навіть уявити свого існування.

На сьогоднішній день, незважаючи на кризу, на ринку праці користуються надзвичайним попитом фахівці економіки та права.

Саме базовим закладом для підготовки таких спеціалістів і є ПОДАТКОВИЙ КОЛЕДЖ.

Без сумніву, для того, щоб бути висококваліфікованим спеціалістом, потрібно зробити перший крок – обрати навчальний заклад, в якому зможеш здобути всі необхідні знання, уміння та навички. І саме Податковий коледж готує таких фахівців. У нас працюють педагоги – професіонали, які надають глибокі теоретичні знання. А практичні уміння і навички допоможуть Вам стати справжніми спеціалістами, бо сьогодні всі роботодавці вимагають від претендентів на роботу не тільки теоретичні знання, а й практичний досвід роботи, тобто, практичні навички!

Ми навчаємось в спеціалізованих у адиторіях, оснащених сучасним новітнім обладнанням та мультимедійними засобами. В коледжі отримуємо хороші практичні уміння та навички, які підтверджують здобуті знання та відіграють надзвичайно важливу роль при працевлаштуванні.

До послуг студентів є сучасна «Їдальня-кафетерій», де дуже смачно готують та, що не менш приємно, доступні ціни!

Кожен студент має безкоштовний доступ до високошвидкісного Wi-fi (до 100 Мбіт/с), адже корпус коледжу повністю покритий Wi-fi-мережею.

Ми не лише гарно та з ентузіазмом навчаємося, але й весело проводимо дозвілля! Організовуємо флешмоби, проводимо цікаві акції, займаємось культурно-масовою діяльністю, де кожний може долучитися і проявити свій талант. Студент Податкового коледжу досягає високих успіхів в навчанні та має змогу всебічно розвивати свої захоплення!

Приєднуйтесь до нашого дружнього та активного студентсько-викладацького колективу!

Ми щиро запрошуємо Вас на навчання до найперспективнішого закладу сьогодення!

ЗМІНИМО СВІТ РАЗОМ! ЗА НАМИ МАЙБУТНЄ!