Щороку у червні в стінах Податкового коледжу відбувається традиційне дійство – зустріч випускників. І цьогоріч Alma-mater радо зустрічала своїх вихованців-випускників.

Зібратися було не так-то й легко, адже після закінчення коледжу розкидала доля молодь по різним куточкам України. Приємно, що разом із випускниками прийшли куратори груп та викладачі коледжу.

Радісні усмішки, обійми, поцілунки – так зустрічаються лише найближчі і найдорожчі люди. І справді, їм разом з викладачами протягом років навчання довелось разом не один пуд солі з’їсти.Були лекції, практичні заняття, заліки, іспити, і відпочинок – але все це промайнуло, як згадують випускники, як один день. І от сьогодні вони знову разом, й не можуть натішитись і розповісти про все, що трапилось з ними за останні роки. З вітальних слів Савчука Дениса Анатолійовича випускники зрозуміли, що незмінним залишився дух розумного, доброго і вічного та виховання нових поколінь студентів. Цей день повернув гостей у незабутню юність, яка для кожного має свій відгомін і свою історію: перша сесія, перші професійні навички, для багатьох – перше кохання.

Дуже вдячні усім, хто завітав до нас. Залишайтеся завжди юними та життєрадісними, нехай у ваших домівках панує любов та щастя! І не забувайте свій рідний коледж!