Це особливий день, коли дітки знаходять під своїми подушечками подарунки.

Існує легенда, що Святий Миколай щороку приходить в будинки і ховає під подушками чемних дітей дарунки, а дітям, які не слухалися, приносить вербову різочку.

Сьогодні, 19 грудня 2018 року, із самого ранку група ОПКП-11 вітала викладачів та студентів зі святом. Господарі свята разом зі святим Миколаєм дарували вітальні листівки і позитивний настрій.

Всім відомо, що у цей день діти повинні отримати подарунок.Студенти групи ОПКП-11 разом з адміністрацією коледжу, куратором Маніш Л.Е., студрадою, представниками Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, Кам’янець-Подільського управління ГУДФС відвідали обласний дитячий спеціалізований санаторій і садочок "Світлячок", подарувавши вихованцям частинку справжнього зимового свята і тепло своїх сердець. Завітали не з порожніми руками, а з подарунками та казкою "Рукавичка". Малеча була задоволена, Дітки також радісно дарували свої веселі таночки, співали для Св. Миколая, розповідали віршики. Свято вдалося! Святкові подарунки та теплий одяг отримали і вихованці Оринінської школи-інтернату.

ЩИРО ДЯКУЄМО НЕБАЙДУЖИМ ЛЮДЯМ МІСТА, МППР "ХОМА", СТУДЕНТАМ ТА ВИКЛАДАЧАМ КОЛЕДЖУ.

ОСОБЛИВО ХОЧЕМО ПОДЯКУВАТИ ДЯКУН ЛІЛІЇ БОРИСІВНІ (садочок "Теремок", смт. Скала-Подільська) ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ЗБОРУ РЕЧЕЙ ТА КОШТІВ.

Як добре, що ми віднайшли тепло в своїх душах і хоча б крихіточку подарували діткам!