Факт, що керувати студрадою має відповідальна, ініціативна молодь, якій властиві організаторські здібності, яка всім серцем переживає за розвиток рідного коледжу. І 18 січня 2018 року – студенти зробили свій вибір.

Попередньо була організована зустріч з кандидатами до студентської ради, які, в свою чергу, ознайомили присутніх з програмами на майбутнє.

За результатами виборів 2018 року президентом коледжу стала Фурик Валерія (гр. ОКП-21), міністром культури – Кулько Олена (ПКП-22), міністрами профорієнтації – Статко Дар’я (гр. ПКП-22) та Лахмай Діана (ОКП-21) , міністром фінансів стала Челленюк Марія (гр. ПКП-21), а посаду міністра спорту виборов Денис Мерека (гр. ПКП-22). Щиро вітаємо переможців!!!

Новообраний склад чекає складна, але дуже цікава робота, адже бути рушійною силою у тій чи іншій сфері життя закладу може лише згуртований колектив. Президент студентської ради розповіла про плани роботи на майбутнє. Зі слів Фурик Валерії, період буде дуже цікавим та насиченим.

В організації роботи самоврядування важливою є мотивація, якої у сформованої студентської ради багато. Нова команда націлена зміни та готова до вдосконалення, бо Податковий коледж, безперечно, найкращий серед навчальних закладів міста!