У День Святого Миколая Кам’янець-Подільське відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права й адміністрація Кам’янець-Подільської ОДПІ вже традиційно з благородною місією прийшли до дитячих будинків міста.

Група ФОКП-11 підготувала діткам веселе, яскраве свято. Так, цьому передували напружені дні підготовки, фантазувань, плекання любові, адже студенти прийшли до діток, обділених у такий бурхливий, неймовірний передноворічний час достатньою увагою й теплом. Втім, вийшло зовсім навпаки  ̶  студенти отримали сторицею любові більше. Ці дитячі, наївні оченята, дрібненькі ручки, простягнуті до гостей із превеликою надією й невимовленим проханням, на яке могли відповісти лише підготовленим святом та подарунками…

Ми розуміємо, що ситуацію не виправити, нам не вдасться викорінити ту несправедливість, яка вже є в житті цих маляток. Розуміємо, що наш внесок у їх життя – зовсім незначний. Але ми всі всіма силами старались стати для ВАС, любі ДІТОЧКИ, промінчиком теплого весняного сонечка серед морозяного зимового ранку. Наше найтепліше враження за сьогоднішній день – це ваша щира радість та незабутнє: «Дивіться: кульки, кульки! Ведмідь! Маша!». Вдячні за ВАШУ неповторну щирість! - коментують у прес-центрі податкового коледжу.