13 жовтня у Старій фортеці відбулися «Козацькі забави» – змагання для найсильніших і найспритніших студентів.

Це унікальний формат змагань, бо тут є не тільки спорт, а й патріотичне виховання, духовність. Гарною традицією Кам’янця-Подільського стало проведення «Козацьких забав», під час яких нащадки справжніх козаків демонструють свої вміння та таланти.

13 жовтня зійшлися у козацьких поєдинках сильні тілом і духом юнаки та дівчата. Свято було присвячене Дню захисника України. Цьогоріч, у змаганні взяли участь 12 команд – студенти вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, а також були гості з потягу єднання «Труханівська Січ» – волонтери всеукраїнської акції, які завітали до нашого міста цього дня. Учасників і вболівальників зі святом привітав заступник міського голови Савчук Вадим Анатолійович, який щиро привітав всі команди, побажавши кожному з них перемог та підкорення нових вершин. Розпочалися «Козацькі забави» з представлення команд. А після цього найкращі юнаки та дівчата мали змогу проявити свою силу та мужність, спритність, показати свій командний дух, також демонструвати свою вправність та вміння у спортивній підготовці, стрільбі з лука, у стрибках в мішку, піднімання гирі, перетягування канату. Додавали святкового настрою активні вболівальники, які несамовито підтримували своїх фаворитів. Але прийшов кінець змагань і поважна рада підвела підсумки перегонів. Відомо, що переможець має бути один, і цього разу заслужене третє місце отримала команда коледжу будівництва, архітектури та дизайну.

Команда Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжувибороли почесне друге місце.

І чемпіонство у цій запеклій боротьбі здобула команда «Податківець» Кам’янець-Подільського відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права.

Від щирого серця вітаємо команду коледжу з перемогою! Ми віримо, що ця славна традиція міста буде продовжуватися, і наш славний козацький рід з кожним разом буде доводити своє прагнення до свободи, незламний дух та любов до рідної неньки України, бо ще не перевелися на рідній батьківщині справжні, відважні, безстрашні хлопці, які не бояться жодних труднощів та перешкод.